Rezultate

Olimpiada interdisciplinară

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2020 - ISTROFOR BOGDAN-IONUȚ

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2020 - CIOLAN IOANA-ROXANA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2020 - BĂCILĂ PAVEL

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2019 - ISTROFOR BOGDAN-IONUȚ

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2019 - FILIP ALEXANDRA-GABRIELA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2020 - BÂNDAC ANA-MARIA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2018 - VRÂNCEANU EDMOND

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2018 - POPOVICI RAMONA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2017 - LARION ADELIN

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2017 - POPA NICOLETA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2016 - POPESCU LAVINIA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2015 - SZAKAL ANITA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2015 - TURTOI MIHAELA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2015 - MĂRĂSCU PATRICIA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2013 - TOROK LARISA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2012 - HAMMAS PAUL

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2012 - COLOIU DIANA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2012 - IDICIANU MĂDĂLINA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2020 - PETER MELINDA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2020 - ARTENI RĂZVAN

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2019 - CIOBOTARU-ALBU TEODOR

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2019 - BĂCILĂ PAVEL

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2018 - VÎLSAN ELLA ANDREEA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2018 - LARION ADELIN

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2016 - BOTEA IONICĂ

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2015 - POPESCU LAVINIA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2014 - BARBU ROXANA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2013 -NAGHI SEBASTIAN

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2012 - MOROȘAN RAUL

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2020 - TURDEAN ANDREEA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2020 - BÂNDAC ANA-MARIA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2019 - LEHĂDUS D. RĂZVAN

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2018 - FILIP ALEXANDRA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2018 - FAZAKAS ALEXANDRU

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2016 - TURTOI MIHAELA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2016 - DRĂGUȘIN ARDELEAN

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2015 - DRĂGUȘIN ARDELEAN

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2014 - SAVU MIHAELA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2013 - ENE PAULA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2013 - HEGEDUȘ RADU

Concursul pe meserii

  • MENȚIUNE, Etapa Națională 2018 - MUNTEANU DADIANA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2020 - DAVID ALESSANDRA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2020 - PATRAȘCAN FLAVIA KARMINA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2019 - BONDULESCU MARIA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2019 - PETCU LOREDANA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2018 - MUNTEANU DADIANA

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2018 - BOIDACHE ALEXANDRU

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2020 - ROTARIU BRIANA MIHAELA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2019 - BORZOȘ IONELA-GEORGIANA

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2018 - GUȚINUC PETRUȚ

Olimpiada de Tehnologia Informației

  • MEDALIA DE ARGINT, Etapa Națională, Arad 2019 - POPESCU VLAD - MIHAI

  • Participare, Etapa Națională, Arad 2019 - GUȚAȘ EDUARD - MARIAN

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2019 - POPESCU VLAD - MIHAI

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2019 - BODEAN SERGIU - NICUȘOR

  • MENȚIUNE, Etapa Județeană, Brașov 2019 - GUȚAȘ EDUARD - MARIAN

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2018 - POPESCU VLASD - MIHAI

  • MENȚIUNE, Etapa Județeană, Brașov 2018 - FAUR ȘERBAN

  • MENȚIUNE, Etapa Județeană, Brașov 2013 - SUCIU RAREȘ

Concursul de Informatică aplicată

  • PREMIUL II, Etapa Națională, 2012 - FILIPOVICI MARIAN

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, 2012 - FILIPOVICI MARIAN

  • PREMIUL II, Etapa Judeană, Brașov 2012 - MORAR CĂTĂLIN

  • PREMIUL III, Etapa Judeană, Brașov 2012 - NISTOR ANDREI

Concursul National de Chimie „Petru Poni”

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2017 - ISTROFOR BOGDAN-IONUȚ

  • PREMIUL I, Etapa Județeană, Brașov 2013 - RUSU AIDA

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 2017 - BOGDAN ADRIAN

  • PREMIUL II, Etapa Județeană, Brașov 206 - SZABO EDUARD

  • PREMIUL III, Etapa Județeană, Brașov 2017 - ORBAN ATTILA-MARIAN

Olimpiada Națională a Sportului Școlar

  • CAMPIOANĂ JUDEȚEANĂ, Brașov 2014 - ECHIPA DE HANDBAL

  • CAMPIOANĂ JUDEȚEANĂ, Brașov 2013 - ECHIPA PENTATLON, LICEU, FETE

  • LOCUL II, Etapa Județeană, Brașov 2014 - ECHIPA PENTATLON, LICEU, FETE

  • LOCUL III, Tenis de masă, Etapa județeană, Brașov 2014 - BĂLĂȘOIU BOGDAN